Designové hodiny Strange circles

Dřevěné hodiny Strange circle s designem průniku kružnic ozdobí každý moderní interiér. S lazurou v odstínu dub získají ještě více originální vzhled.

Skladem
549 Kč
Kategorie: DESIGNOVÉ HODINY
Záruka: 2 roky
strange circle
Novinka Tip

Designové hodiny Strange circles

Moderní hodiny s názvem Strange circles jsou tvořeny spojením různě velkých a silných kružnic, které se navzájem proplétají. S lazurovaným povrchem tak vzniká jedinečný design hodin, které zkrášlí každou domácnost. Ve střední části, která zároveň ukrývá hodinový strojek, je znázorněno prodloužení kružnic pomocí gravírovaných ploch.

Parametry

Materiál
Hodiny jsou vyrobeny z dřevěné topolové překližky o tloušťce 6 milimetrů. Dřevo je stále více používaným materiálem pro výrobu moderních prvků a hodí se ke všem barvám a podkladům.
Povrchová úprava
Pohledová strana hodin je natřena lazurou v odstínu dub. Touto úpravou vznikne větší kontrast gravírovaných detailů a hodiny se tak stanou ještě více originální.
Rozměry
Na nejdelší straně mají hodiny 29 centimetrů. Celková hloubka hodin i se strojkem je 21 milimetrů.

Hodinový strojek

Strojek obsahuje 3 hodinové ručičky, které mají plynulý (tichý) chod. Některé moderní hodiny bývají bez sekundové ručičky a v případě hodin Strange circles toho můžete dosáhnout také. Sekundovou ručičku lze jednoduše vysunout ze strojku ven a na funkčnost hodin to nemá vliv. Do strojku se vkládá jedna tužková baterie AA, která není součástí balení.

Zavěšení hodin

Hodiny lze zavěsit na závěs, který je součástí hodinového strojku. Díky tomu je můžete umístit na jakýkoli materiál pomocí hřebíku nebo vrutu, který je součástí balení.

Doba dodání

Tento produkt je obvykle připraven k osobnímu odběru nebo expedován dopravci do 3 až 5 pracovních dnů.

 

 

Zpět do obchodu