Designové hodiny Roman Numerals

Designové hodiny Roman Numerals s vyřezanými římskými číslicemi jsou originální svým jednoduchým vzhledem. Tyto dřevěné hodiny vyniknou v každém pokoji.

Skladem
649 Kč
Kategorie: DESIGNOVÉ HODINY
Záruka: 2 roky
Hodiny Roman Numerals JPG
Novinka Tip

Designové hodiny Roman Numerals 

Dřevěné hodiny s názvem Roman Numerals ozdobí interiér každé místnosti. Svým jednoduchým vzhledem s vyřezanými římskými číslicemi a povrchovou úpravou v odstínu dub získají na své originalitě a zaujmou každého. Hodiny jsou praktickým a zároveň moderním doplňkem Vašeho bytu. 

Parametry

Materiál
Hodiny jsou vyrobeny z dřevěné topolové překližky o tloušťce 6 milimetrů. Dřevo je stále více používaným materiálem pro výrobu moderních prvků a hodí se ke všem barvám a podkladům.
Povrchová úprava
Pohledová strana hodin je natřena lazurou v odstínu dub. Toto úprava zvýrazní detaily dřevěného povrchu a hodiny se tak stanou ještě více originální.
Rozměry
V obvodu mají hodiny průměr 33 centimetrů. Celková hloubka hodin i se strojkem je 27 milimetrů.

Individuální úpravy

Pokud byste si přáli změnit vzhled hodin, tak nám napište. My Vám produkt upravíme na míru a zašleme cenovou nabídku.

Hodinový strojek

Strojek obsahuje 3 hodinové ručičky, které mají plynulý (tichý) chod. Některé moderní hodiny bývají bez sekundové ručičky a v případě hodin Honeycomb toho můžete dosáhnout také. Sekundovou ručičku lze jednoduše vysunout ze strojku ven a na funkčnost hodin to nemá vliv. Do strojku se vkládá jedna tužková baterie AA, která není součástí balení.

Zavěšení hodin

Hodiny lze zavěsit na závěs, který je součástí hodinového strojku. Díky tomu je můžete umístit na jakýkoli materiál pomocí hřebíku nebo vrutu, který je součástí balení.

Doba dodání

Tento produkt je obvykle připraven k osobnímu odběru nebo expedován dopravci do 3 až 5 pracovních dnů.

 

 

Zpět do obchodu