Designové hodiny Rectangle

Dřevěné hodiny Rectangle vrstvené do reliéfu vytvoří jedinečnou dekoraci interiéru každého bytu. Navržený design zahrnuje originalitu i praktičnost.

Skladem
649 Kč
Kategorie: DESIGNOVÉ HODINY
Záruka: 2 roky
74 designove hodiny rectangle
Tip

Designové hodiny Rectangle 

Moderní hodiny s názvem Rectangle budou svou originalitou vyčnívat v jakékoli domácnosti. Design je tvořený reliéfem, který vzniká vrstvením dřevěných desek. Ty jsou navzájem pootočené a vzniká tak krásná dekorace spojená s praktičností. Přední deska je doplněna o gravírované obdélníky ukazující čas.

Parametry

Materiál
Hodiny jsou vyrobeny z 6 kusů dřevěné topolové překližky o tloušťce 3 milimetrů, které jsou na sebe naskládány a ve výsledku tvoří vystouplý reliéf. Dřevo je stále více používaným materiálem pro výrobu moderních prvků a hodí se ke všem barvám a podkladům.
Rozměry
V obvodu mají hodiny průměr přibližně 30 centimetrů. Celková hloubka hodin i se strojkem je 18 milimetrů.

Hodinový strojek

Strojek obsahuje 3 hodinové ručičky, které mají plynulý (tichý) chod. Některé moderní hodiny bývají bez sekundové ručičky a v případě hodin Rectangle toho můžete dosáhnout také. Sekundovou ručičku lze jednoduše vysunout ze strojku ven a na funkčnost hodin to nemá vliv. Strojek je zapuštěn ze zadní strany do dřevěné sestavy a díky tomu hodiny doléhají přímo ke zdi. Do strojku se vkládá jedna tužková baterie AA, která není součástí balení.

Zavěšení hodin

Hodiny snadno zavěsíte do připravené drážky umístěné na zadní straně. Díky tomuto systému nepůjdou hřebíky nebo vruty vůbec vidět a dodáváme je spolu s výrobkem. Můžete je pak připevnit k jakémukoli materiálu.

Doba dodání

Tento produkt je obvykle připraven k osobnímu odběru nebo expedován dopravci do 3 až 5 pracovních dnů.

 

 

Zpět do obchodu