Designové hodiny Honeycomb

Dřevěné designové hodiny Honeycomb s motivem včelí plástve a gravírovanými plochami pro znázornění času. Tento doplněk ozdobí každou moderní domácnost.

Skladem
499 Kč
Kategorie: DESIGNOVÉ HODINY
Záruka: 2 roky
Hodiny honeycomb 2
Tip

Designové hodiny Honeycomb 

Moderní hodiny s názvem Honeycomb jsou vhodné do interiéru každé domácnosti. Se svým tvarem vyřezaných a gravírovaných šestiúhelníků napodobují úlomek včelí plástve a stanou se tak originálním doplňkem kterékoli místnosti v bytu. Díky 12 gravírovaným plochám po obvodu lze snadněji určit, kolik je právě hodin.

Parametry

Materiál
Hodiny jsou vyrobeny z dřevěné topolové překližky o tloušťce 6 milimetrů. Dřevo je stále více používaným materiálem pro výrobu moderních prvků a hodí se ke všem barvám a podkladům.
Povrchová úprava
Pohledová strana hodin je natřena lazurou v odstínu dub. Touto úpravou vznikne větší kontrast gravírovaných detailů a hodiny se tak stanou ještě více originální.
Rozměry
V obvodu mají hodiny průměr přibližně 27 centimetrů. Celková hloubka hodin i se strojkem je 21 milimetrů.

Hodinový strojek

Strojek obsahuje 3 hodinové ručičky, které mají plynulý (tichý) chod. Některé moderní hodiny bývají bez sekundové ručičky a v případě hodin Honeycomb toho můžete dosáhnout také. Sekundovou ručičku lze jednoduše vysunout ze strojku ven a na funkčnost hodin to nemá vliv. Do strojku se vkládá jedna tužková baterie AA, která není součástí balení.

Zavěšení hodin

Hodiny lze zavěsit na závěs, který je součástí hodinového strojku. Díky tomu je můžete umístit na jakýkoli materiál pomocí hřebíku nebo vrutu, který je součástí balení.

Doba dodání

Tento produkt je obvykle připraven k osobnímu odběru nebo expedován dopravci do 3 až 5 pracovních dnů.

 

 

Zpět do obchodu